Przejdź do: Elektroniczna Skzynka PodawczaPrzejdź do: Biuletyn Informacji Publicznej

Zawartość

Zawodnicy podczas podsumowania zawodów
23-07-2018

Młodzież rozegrała wakacyjny turniej

Tradycyjnie od 15 lat w okresie wakacyjnym Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej „Podlasie” w Bielsku Podlaskim organizuje zawody sportowe dla dzieci i młodzieży ramach akcji „Wakacje na osiedlu 2018”. Także w tym roku, od 1 do 8 lipca, na boisku osiedlowym przy ul. Białowieskiej odbył się turniej piłki nożnej i siatkowej dla dzieci i młodzieży. We współzawodnictwie sportowym uczestniczyły cztery drużyny piłkarskie i trzy siatkarskie w jednej grupie wiekowej, które reprezentowało 44 zawodników. W sumie odbyło się 11 meczów, które wyłoniły zwycięzców w poszczególnych kategoriach.

Zwycięzcami w turnieju piłki nożnej została drużyna o nazwie Emeryci i Renciści, drugie miejsce zajęła drużyna Red Devils, trzecie Green Team, a czwarte FC Jemen. Królem strzelców został zdobywca 8 goli Damian Plisiuk. Poziom turnieju był dobry i w miarę wyrównany. Wszystkie mecze sędziował  Pan Andrzej Popiołek.

Klasyfikacja końcowa w turnieju siatkówki była identyczna: zwyciężyli Emeryci i Renciści wyprzedzając Red Devils i Green Team.

Organizację turnieju wspomagają corocznie sponsorzy, którzy zakupili nagrody lub przekazali środki pieniężne na konto spółdzielni. Są to firmy: Energo sp. z o.o. i Bank Spółdzielczy w Bielsku Podlaskim. Nagrody dla zawodników ufundowali również członkowie Zarządu Spółdzielni: Grażyna Olszewska oraz Andrzej Leszczyński. Najlepsze drużyny odebrały dyplomy i nagrody podczas uroczystego zakończenia turnieju 21 lipca 2018 r. na boisku osiedlowym przy ul. Białowieskiej. Na zakończenie imprezy odbył się konkurs rzutów karnych, który wygrał Adrian Wasilewski.