Przejdź do: Elektroniczna Skzynka PodawczaPrzejdź do: Biuletyn Informacji Publicznej

Zawartość

Dwaj zawodnicy w kaskach podczas walki na ringu
04-11-2019

Sukces bielskich sportowców

26 października w miejscowości Rumia odbyły się Mistrzostwa Polski „Time Of  Masters” w formułach walk: K-1, MMA i Submission fighting. Zawodnicy z Bielska Podlaskiego, pod wodzą trenera Wojciecha Roszkowskiego, zdobyli cztery medale.

Bielska drużyna wystartowała w czteroosobowym składzie: Dominik Nazarko, Dawid Kulik, Wojciech Górski i Daniel Zarzecki. Dominik Nazarko może pochwalić się wywalczeniem tytułu mistrza Polski juniorów, Dawid Kulik i Daniel Zarzecki zdobyli wicemistrzostwo Polski, a Wojciech Górski wywalczył brązowy medal.

Zawody w Rumii były potwierdzeniem dobrej formy, którą kilka miesięcy temu bielscy zawodnicy zaprezentowali na zawodach w Lublinie, skąd także każdy z czterech naszych reprezentantów przywiózł medal. Trener klubu Bloodsport Wojciech Roszkowski zapewnia, iż jest to dopiero początek sukcesów tych dobrze zapowiadających się zawodników. Następnym krokiem do pokazania ich umiejętności będzie zbliżający się już Puchar Polski Muay Thai IFMA w Krakowie. Tam nasi zawodnicy będą rywalizowali o miejsca w kadrze narodowej.